سامانه ارسال پیامک از طریق اینترنت بدون شک بهترین و سریعترین نوع ارسال در بین ابزارهای مشابه مانند GSM Modem می باشد . مشتریان این نوع سامانه در هر کجا که دسترسی به اینترنت داشته باشند ، با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور اختصاصی و شخصیشان وارد فضای مجازی شده و با ابزار هایی که در اختیارشان قرار می گیرد اقدام به ارسال و دریافت پیامک می کنند .

شماره مجازی پیام کوتاه چیست ؟

شماره های مجازی پیام کوتاه مخصوص ارسال و دریافت پیامک از بستر اینترنت هستند و باید بوسیله نرم افزار استفاده شوند . این شماره ها با پیش شماره های ۱۰۰۰، ۲۰۰۰ و ۵۰۰۰ و۳۰۰۰ ارائه می شوند فاقد سیم کارت و سند هستند .
شماره های مجازی از ۷ رقمی تا ۱۴ رقمی هستند و بر اساس تعداد ارقام قیمت های متفاوتی دارند . البته در شماره های ۸ رقمی و کمتر میزان روان خوانی و رند بودن شماره تاثیر بسزایی در قیمت دارد .

ارسال پیام کوتاه با مودم GSM چگونه است ؟

نرم افزارهایی برای ارسال پیام کوتاه از طریق مودم GSM وجود دارند که امکان ارسال پیامک را به صورت محدود فراهم می کنند . البته استفاده از مودم GSM تقریباً منسوخ شده است زیرا تلفن های همراه جدید قابلیت هایی به مراتب بهتر و پیشرفته تر از مودم های GSM و نرم افزارهای ارسال پیامک از طریق GSM دارند .

: معرفی خدمات

گیلان اس ام اس ارائه دهنده ی سامانه ارسال پیامک ، آماده ارائه خدمات نرم افزاری و مشاوره ای در این زمینه می باشد
خدمات وب سرویس ( API )
ارائه پنل نرم افزاری ارسال پیامک
تولید نرم افزار های سفارشی
فروش شماره اختصاصی
فروش پیامک انبوه
مشاوره پروژه های نرم افزاری

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.