چرا پیامک انبوه خود را با پنل ارسال پیامک ارسال کنیم ؟

بسیاری از کاربران گیلان اس ام اس این سوال برایشان پیش می آید که چرا بهتر است از پنل پیامکی به جای ارسال از موبایل ، ارسال های انبوه خود را انجام دهند و تفاوت آن ها در چیست ؟

درسال های پیش که پنل پیامکی وجود نداشت ارسال های انبوه از طریق موبایل انجام می شد و این امر بسیار زمان بر بوده است .

به طور مثال شخصی که قصد ارسال پیامک تبریک عید به مشتریان یا به اقوام خود را داشت باید شماره ها را دستی وارد می کرد یا در دفترچه تلفن موبایل خود ذخیره می کرد و سپس پس از تایپ متن مورد نظر شماره های دلخواه خود را از دفترچه تلفن انتخاب کرده و پس از آن ارسال را انجام دهد .

حال اگر که قصد ارسال به تمام مخاطبان را داشت راهی برای انتخاب تمامی شماره ها در یک لحظه وجود نداشت و باید همه ی آن ها را تک تک انتخاب یا همان مارک می کرد .

امروزه پنل های پیامکی کار را بسیار آسان کرده اند و مزایای چشمگیری نسبت به ارسال انبوه از موبایل را دارند .

مهم ترین مزیت پنل پیامکی نسبت به موبایل سرعت ارسال آن می باشد ، شما زمانی که از موبایل ارسال انبوهی را انجام دهید پیام های شما با هم ارسال نمی شود و به ترتیب پس از ارسال هر پیامک ، پیامک بعدی به اپراتور ارسال می شود که این مورد در پنل پیامکی وجود ندارد و پس از دستور ارسال شما در پنل ، تمامی پیامهای شما یک باره به اپراتور ارسال می شود .

مورد بعدی مدت زمانی است که شما صرف ارسال پیامک می کنید ، وقتی از موبایل خود بخواهید به تعداد انبوه پیامک ارسال نمایید قطعا  ارسال پیامک شما زمان بر خواهد بود زیرا باید تک تک مخاطبان را انتخاب یا وارد نمایید در صورتی که ارسال از طریق سامانه پیام کوتاه فقط با چند کلیک ساده میسر است .

ارسال از طریق پنل پیامکی گزارش ارسال را به شما نمایش خواهد داد که در ارسال پیامک از موبایل گزارش شما به طور واضح معین نمی باشد .

و در پایان می توان به هزینه ارسال پیامک انبوه نیز اشاره نمود که ارسال در سامانه پیامکی بسیار مقرون به صرفه تر از ارسال پیامک از موبایل می باشد به خصوص زمانی که شما حجم بالایی را برای ارسال داشته باشید این تفاوت کاملا مشهود می شود .

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.